Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Продаж

Купівля нерухомості

Купівля нерухомості – один із найстаріших та найбезпечніших типів інвестування. Історично склалося так, що купівля нерухомості є надійним способом зберегти та примножити свої збереження. Придбання може здійснюватися з різноманітними цілями: хтось купує житло задля забезпечення особистих потреб, а хтось бажає купити нерухомість через можливість отримання гарного прибутку у майбутньому. У будь-якому випадку, незалежно від класу нерухомого майна, переваги володіння нерухомості доволі очевидні, адже нерухомість завжди була й залишається запорукою впевненості у завтрашньому дні.


У цьому розділи представлені усі без виключення об’єкти, котрі були розміщена на нашому сайті, а для більш конкретизованого пошуку – відкрийте один із підрозділів, вибравши тип нерухомості, який Вас зацікавив. До Вашої уваги пропонуються:

– земля (у тому числі, сільськогосподарського призначення, під житлову та громадську забудову, а також землю іншого призначення);

– безпосередньо житлова нерухомість, яка представлена будинками та квартирами;

-нежитлова нерухомість (комерційні будівлі, офіси та коворкінґи, гаражі та парковки).

Якщо ж Вас більше цікавить можливість використання нерухомості без її придбання, відвідайте розділ оренди

Чи виправдані інвестиції в нерухомість?

Звісно, цей тип капіталовкладень є доволі консервативним, але, варто відзначити, він і досі залишається одним із найпопулярніших способів інвестування, що спричиняється рядом причин. Прибутковість таких інвестицій буде сильно залежати від правильно вчиненого вибору та належного оформлення угоди. Для початку треба окреслити ключові параметри для визначення обґрунтованості вкладень. Важливими показниками вигідності є дохідність та окупність інвестицій у нерухомість. Двома найпростішими методами заробітку на нерухомості у цілому є купівля для подальшої здачі об’єкту в оренду та придбання для наступного перепродажу. І в першому, й у другому випадку прибутковість буде чимало відрізнятися в залежності від типу нерухомості. Сильно узагальнюючи, можна назвати загальні цифри у 5-6% річної дохідності для житлової нерухомості та 7-8% річних для нежитлової комерційної нерухомості. Природним чином, дані цифри абсолютно не універсальні та можуть відчутно коливатися в залежності від наявного економічного, політичного та екологічного оточення, від місця розташування об’єкту та багатьох інших важливих для врахування факторів, а при збігові деяких несприятливих обставин угода може виявитися навіть збитковою. Але з іншого боку, відкриття ринку землі або ж, для прикладу, придбання квартири у новобудові на початкових стадіях будівництва дозволить окупити Ваші вклади за 5-7 років, що є значно меншим строком аніж при багатьох інших способах інвестування.

У тій ситуації коли нерухомість купується для особистих потреб – дуже важко говорити про прибутковість та дохідність, адже ступінь корисності придбання кожен визначає для себе сам.

У відповідь на поставлене зверху запитання можемо відповісти – так, купівля нерухомості є добрим способом як отримання пасивних дивідендів так і для примноження початкового вкладення після продажу об’єкту, але є один істотний нюанс: купівля буде настільки прибутковою лише у випадку грамотного вибору. Якщо ви твердо вирішили купити нерухомість, але не можете визначитися куди саме, рекомендуємо Вам завітати до розділу “Інвестування, де Ви зможете отримати консультацію стосовно всіх питань, які Вас цікавлять.

Що пропонує проєкт «Property»?

Проєкт «Property» – це створення єдиного цифрового простору для відчутного спрощення всього процесу здійснення операцій із нерухомістю. Наша команда має багаторічний стаж надання юридичних, технічних, консультаційних та організаційних послуг у сфері нерухомості. На сайті представлена величезна кількість унікальних лотів, кожний із яких проходить жорсткий процес модерації з боку професіоналів нашого проєкту.