Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Продаж, Property_type: Commercial_real_estate/Офіси/Garages_and_parking_lots

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Що саме міститься у розділі «Нежитлова нерухомість»?

У цій категорії об’єднані різноманітні типи нерухомості, які згідно з чинним законодавством, не відносяться до житлового фонду. Тут зібрані разом будівлі, створені для отримання прибутку тим, хто нею володіє або здає в оренду, а також некомерційна нежитлова нерухомість. Підсумовуючи, в цьому розділі можна знайти:

– комерційну нерухомість (торгові майданчики, офісні, готельні, промислові будівлі та склади);

– гаражі та автомобільні стоянки;

– господарські будови (сараї, літні кухні, майстерні, трансформаторні підстанції й так далі);

– нежитлові приміщення іншого типу.

Кого зацікавить перспектива купити нежитлове приміщення?

Виходячи із попереднього абзацу, варто зробити достатньо очевидний умовивід, що цільовою аудиторією купівлі такого роду майна буде доволі широкий пласт населення. Тут згенеровані як будови, що зацікавлять представників бізнес-діяльності великих та середніх підприємств, так і лоти, які можуть стати у пригоді звичайній людині, котра, для прикладу, бажає купити гараж. Можливості, які надаються правом володіння або користування такого майна – беззаперечні. Якщо Ви маєте бажання вкластися у нежитлову нерухомість, але Ви не впевнені яким шляхом ліпше реалізувати Ваш намір – рекомендуємо Вам завітати у розділ «Інвестування», а якщо Вам здається, що купівля нежитлового приміщення є економічно недолугою, але Вам все одно потрібен простір для реалізації своєї праці або діяльності свого підприємства – тоді, напевно, є сенс зайти у розділ «Оренда нежитлової нерухомості».

Яким чином визначити прибутковість купівлі нежитлової нерухомості?

На це запитання є декілька варіантів відповіді. Факт того, що рентабельність інвестицій у ліквідну нежитлову комерційну нерухомість, за оцінкою деяких експертів, вдвічі вище ніж у житлову, дозволяє зробити висновок про те, що, загалом, такі придбання – доволі прибуткові. Термін окупності такої купівлі в середньому складає 8-9 років, з урахуванням амортизації, інфляції та інших передбачуваних витрат. Звісно, дохідність об’єкта буде сильно залежати від його розташування, призначення, масштабності, ефективності в керуванні та інших чинників. У тому випадку, коли йдеться про придбання нерухомості, яка знаходиться у стадії будівництва, то на прибутковість також обов’язково повпливає стадія готовності будівлі. У ситуації, коли мовиться про купівлю комерційної нерухомості для здійснення роботи підприємства – тут необхідно прорахувати усі майбутні витрати, пов’язані з купівлею та облаштуванням приміщення, додаткове оподаткування, яке впаде на голову платника податків, і зіставити їх з отримуваним доходом. Ну, а коли Ви хочете купити некомерційну нерухомість під особисті потреби – тоді мова, скорше за все, йде не про дохідність.

Як правильно купити нежитлову нерухомість?

При виборі нежитлового приміщення дуже важливо звернути увагу в першу чергу на окупність потенційної купівлі, адже говорить не про забезпечення особистих потреб у житлові, а про отримання опосередкованої вигоди у широкому сенсі. Звісно, цілі такого придбання будуть вагомо відрізнятися: хтось обирає об’єкт для отримання доходу від операцій на ринку, а для когось нежитлова нерухомість – помічник у здійсненні господарської діяльності. На нашу думку, найважливішим кроком у реалізації купівлі, як і у випадку інакшої нерухомості, є правильна аналітика до стадії та на стадії планування, і, як підсумок, правильно зроблений вибір. Окрім звичайних критеріїв, які використовуються для перевірки на етапі пошуку, на кшталт: належного оформлення документації, наявності комунікацій, транспортної доступності та навколишньої інфраструктури, необхідно продумати усі економічні аспекти майбутнього придбання. Проект «Property» – це місце, де Ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу команди спеціалістів з приводу будь-якого питання, котре цікавить Вас під час купівлі нежитлових приміщень.