Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Продаж, Property_type: Garages_and_parking_lots

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Гаражі та парковки

Гаражі й парковки – один із найнепримітніших типів нерухомості. Майно, з яким майже кожен із нас зустрічається практично кожний день, рідко сприймається як можливість для інвестування та отримання прибутку. На жаль, при всій цікавості даного сегменту ринку, станом на сьогодні, в Україні кількість подібних пропозицій обмежена та представлена не надто широко. При детальному вивченні ситуації можна зробити висновок про невстигання пропозиції за висхідним попитом та інтересом серед населення.Гаражі (бокси), у початковому розумінні, це приміщення для стоянки, а часом і ремонту автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів, але реальність на нині така, що фактичні можливості гаражів значно вище. У цій категорії до Вашої уваги представляються не тільки гаражі, але й паркувальні місця, гаражні зони та кооперативи, а також стоянки та паркінґові комплекси (підземні та наземні) та інші типи подібної нерухомості.

Стосовно самих гаражів: їх можна класифікувати по-різному: в залежності від типу будівельних матеріалів, які використовують для зведення; за призначенням; за його місцем розташування відносно навколишнього середовища та інших факторів. Так, придбання гаража можливе як для потреб зберігання особистого транспортного засобу так і для здійснення певного типу господарської діяльності. Гараж може бути як частиною житлової або нежитлової будівлі, так і самостійною будовою. Бокси бувають тимчасовими (в основному представлені металевими конструкціями) та капітальними (ті, котрі мають фундамент). Якщо мова йде про паркінґові комплекси, гаражі можуть бути як одноповерховими так і багатоповерховими, розрахованими на одно або ж на декілька паркувальних місць.

Навіщо потрібна купівля гаража чи парковки?

Звісно, купівля такої нерухомості може здійснюватися як для особистого використовування, у випадку, коли говориться про купівлю гаража або стоянкового місця для зберігання особистого транспорту, що і є основним призначенням боксу, так і для отримання, наприклад, прибутку. Якщо ви хочете купити гараж для здійснення іншого типу діяльності, тоді гараж може стати у пригоді для: функціонуванні невеликого автосервісу, виробництва виробів ручної роботи та інших форматів діяльності. Очевидно, що для легального існування такого бізнесу у гаражі доведеться змінити його призначення в офіційній формі. Якщо ви хочете не купити гараж чи стоянку з деякої причини, але орендувати, то рекомендуємо Вам відвідати розділ оренда гаражів та парковок.

На які чинники потрібно звернути увагу при купівлі гаража, паркомісця або стоянки?

Так само як і при купівлі будь-якого іншого типу нерухомості, перше, що необхідно зробити після здійснення правильного пошуку та наступного вибору об’єкту – це перевірити належний стан юридичної та технічної документації. Варто пам’ятати, що гаражні бокси, які мають фундамент, згідно з чинним законодавством, розцінюються як повноцінні об’єкти нерухомості, тобто, легальній стороні угоди треба виділити не менше уваги аніж при купівлі, для прикладу, будинку. Більш детально про це Ви зможете дізнатися у розділі перевірка документів.

Природнім чином необхідним для ретельного вивчення при зовнішньому огляді об’єкту є якість будівельних матеріалів, використаних при будівництві, у ситуації коли йдеться про наземний бокс. Далі у випадку наявності окремої земельної ділянки необхідно перевірити документи на землю, де розташоване майно. Наступним пунктом стане перевірка дотримання санітарних та протипожежних норм, після чого варто виходити з особливостей предмета угоди.

Чому саме проєкт «Property»?

Спеціалісти нашого проєкту протягом багатьох років здійснюють надання послуг юридичного, технічного, консультаційного та організаційного характеру на ринку нерухомості. Ми створили інтернет-простір для генерації максимально можливої кількості актуальних пропозицій від перевірених покупців для значного спрощення всього процесу купівлі-продажу та інших маніпуляцій на ринку. Кожен лот, розташований на нашому сайті проходить довгий процес верифікації та модерації командою наших професіоналів. Обираючи нас – Ви обираєте впевненість в успішному складанні майбутньої угоди!