Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Продаж, Property_type: Commercial_real_estate

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Що мається на увазі під комерційною нерухомістю?

Комерційна нерухомість – це тип нерухомості (землі, будови або будівлі), цільовим призначенням якої є отримання певної матеріальної вигоди для її володаря або користувача у результаті здійснення комерційної діяльності. У цій категорії Ви зможете знайти:– торгові майданчики для роздрібної та гуртової торгівлі (магазини та торгові центри);

– будівлі промислового призначення (склади, виробничі будови, промислові підприємства);

– деякі господарські будови (сараї, літні кухні, майстерні, трансформаторні підстанції й так далі);

– об’єкти готельно-ресторанного бізнесу та інша нерухомість для роботи у сфері надання послуг або ж, іншими словами, нерухомість вільного призначення (готелі, кав’ярні, ресторани, перукарні, нерухомість соціального напрямку etc).

Кого може зацікавити купівля комерційної нерухомості?

Купівля комерційної нерухомості може здійснюватись із двома цілями: отримання подальшого прибутку від операцій на ринку нерухомості (наступний перепродаж площі чи здача в оренду) або ж забезпечення власної діяльності або функціонування певного підприємства/організації. Зі згаданого вище можна помітити, що ринок комерційної нерухомості доволі різноманітний та представлений розмаїтим ціновим асортиментом, що дозволяє залучити покупців як серед юридичних осіб так і фізичних. Найбільш усередненими критеріями влучності здійсненої купівлі є прибутковість та окупність. Але, у ситуації коли йдеться про придбання комерційної нерухомості під особисті потреби, прорахувати обґрунтованість такої купівлі буває дуже складно, адже окрім безпосередньої вартості нерухомого майна потрібно враховувати усі витрати, які можуть виникнути в процесі: розтрати на ремонт та облаштування приміщення необхідними для роботи меблями, комунальні платіжки та регулярне прибирання, а також, у деяких випадках додаткове оподаткування, пов’язане із придбанням, а потім зіставити їх з очікуваним прибутком. Якщо подібні витрати здаються Вам недоречними, рекомендуємо Вам завітати до розділу оренди комерційної нерухомості.

У другому випадку, коли Ви бажаєте купити комерційну нерухомість для майбутніх операцій на ринку нерухомості та отримання пасивних дивідендів, визначення чистого прибутку та порівняння з іншими шляхами інвестування є ключовими факторами для прийняття рішення. Дохідність придбання обчислюється за дуже простою формулою: прибуток від здачі нерухомості в оренду, потрібно розділити на витрачену суму, після чого отримане число треба помножити на 100%. Не варто також забувати й про те, що у випадку зміни планів Ви завжди можете розраховувати на перепродаж нерухомості, яка при розумному вкладенні та належному терпінні сама по собі має хороший потенціал для примноження стартового капіталу. Для отримання більш детальної консультації щодо інвестицій у нерухомість перейдіть до розділу «Інвестування».

Як здійснити купівлю комерційної нерухомості?

На нашу думку, тут, як і у випадку з будь-яким іншим типом нерухомості найважливішим етапом є підготовка та старт. Підготовка – це визначення формату майбутнього придбання, розрахунок потенційного прибутку та наступне складання чіткого покрокового бізнес-плану, який передбачатиме усю послідовність майбутніх дій. Старт – правильний вибір об’єкта за найнижчою ціною із представлених на ринку та запуск проєкту. Найбільш принциповою різницею між комерційною та іншими типами нерухомості є строга орієнтованість першої на отримання прибутку, що потребує більшої уваги до економічного аспекту угоди. Деякі загальні для всього фонду нежитлової нерухомості фактори, важливі для попередньої перевірки при купівлі:

– перевірка належного стану юридичної та технічної документації, у тому числі, за необхідності для земельної ділянки;

– наявність усіх потрібних для комфортної діяльності інженерно-технічних комунікацій;

– справність санітарних вузлів, системи безпеки та протипожежної системи.

Проєкт «Property» – це втілення багаторічного досвіду команди професіоналів у створення єдиного цифрового простору для значного спрощення процесу купівлі-продажу нерухомості. Ми надаємо широкий спектр послуг на всіх етапах здійснення угоди. Обираючи наш проєкт – Ви обираєте впевненість у реалізації своєї ідеї!