Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Продаж, Property_type: Офіси

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Що таке офіси та які бувають офіси?

Офіси – місця, призначені для створення робочого простору для бізнесу та працівників певної організації або компанії. Купівля офісної нерухомості може здійснюватись як для забезпечення потреб окремого підприємства, так і з метою отримання дивідендів від подальших операцій на ринку. Рентабельність такого бізнесу залежатиме від низки факторів: сумарна площа, транспортна доступність та розташування у місті загалом, менеджмент будівлі, висота поверху (відстань між підлогою та стелею) тощо.

Офісні приміщення можуть знаходитися в адміністративних та житлових будівлях, у спеціальних офісних та бізнес-центрах, а самі офіси відрізнятимуться за внутрішнім плануванням – це так звані офіси кабінетного типу, або ж open-space. Також варто зазначити існування міжнародної класифікації, яка визначає професійність та якість офісного центру. Так, належність центру до класів А, В, С свідчить про високі показники, а категорії D, E означають низький рівень придатності даного комерційного простору до здійснення офісноїдіяльності.

На що варто звернути увагу коли Ви хочете купити офіс?

Інвестиції в офісну нерухомість – станом на сьогодні доволі долуге рішення. Так само як і з будь-яким іншим типом майна, левова доля вартості приміщення залежатиме від самої будівлі, року її побудови, поверховості, фасаду та локації; а сам ринок буде подібним з іншою житловою та комерційною нерухомістю та пропонує так звану вторинку та новозведені офісні центри. Хоча пропозиція нині й не встигає за висхідним попитом, але, хотілось би відзначити, що якість новопобудованих офісних центрів та коворкінгів в Україні постійно зростає, а саме тому купівля нового офісу у спеціалізованих побудовах є найоптимальнішим рішенням у випадку, якщо придбання здійснюється з метою подальших операцій на ринку. При тому, важливо зазначити, що у випадку купівлі простору у новозведеній будівлі, інвестувати можливо на будь-якому кроці, починаючи від планування будівництва, закінчуючи здачею об’єкта в експлуатацію. Якщо ж купівля офісного приміщення здійснюється під реалізацію діяльності власного бізнесу – то тут важко давати якісь узагальнені поради, адже насамперед орієнтуватися необхідно саме на особисті потреби. Також Вас може зацікавити оренда.

На нашу думку, як і у будь-якому процесі купівлі нерухомості, найперше необхідно ретельно проаналізувати потенційну рентабельність офісного приміщення, обрати найвигіднішу пропозицію після детального вивчення ринку та перевірити належність стану технічної та юридичної документації. Окрім перерахованих вище чинників, можна назвати декілька ціноутворюючих критеріїв, які є специфічними саме для приміщень під офісні потреби, а саме:

– обладнання меблями потенційного об’єкта;

– наявність інженерно-технічних комунікацій, зокрема стан санвузлів та, за необхідністю, кухонних та відпочинкових зон;

– кількість квадратних метрів на одне робоче місце;

– належне освітлення усього приміщення, яке залежатиме від функціональності офісу;

– справність вентиляції та протипожежної системи, наявність системи безпеки;

– розташування у будівлі, у випадку розміщення на неспеціалізованому майданчику, наявність окремого входу.

Що пропонує проєкт «Property»?                                                                                                      

Проєкт «Property» – це результат праці над багаторічним досвідом команди професіоналів щодо створення комфортного діджитал-простору для вчинення операцій на ринку нерухомості. Наша команда надає консультаційні, юридичні, технічні та організаційні послуги протягом кожного етапу здійснення операції з нерухомістю, починаючи з кроку підбору нерухомості й закінчуючи кроком здійснення успішної угоди. На нашій платформі Ви зможете знайти великий каталог офісних будівель під будь-які потреби. Кожен об’єкт на нашому сайті проходить ретельну перевірку зі сторони команди наших модераторів задля забезпечення актуальності та правдивості наданої інформації щодо кожного лоту. Обираючи наш проект – Ви обираєте впевненість у Вашому успіху.