Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Продаж, Property_type: Land_for_other_purposes

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Що саме мається на увазі під назвою категорії «Землі іншого призначення»?

Земля є невичерпним джерелом можливостей. Хоча більшу частину запитів і становить пошук земельних ділянок під ведення сільського господарства та земельних ділянок під житлову забудову, все ж, існує набагато більше розмаїття варіантів використання землі. Здебільшого мова йде про ділянки комерційного призначення, попит на які є більш спеціалізованим, адже вони зазвичай привертають увагу завдяки своєму потенціалу для здійснення бізнесу та наступного отримання прибутку.

Ми створили категорію «Землі іншого призначення» заради об’єднання найрізноманітніших за своїм цільовим призначенням ділянок, зокрема землі таких призначень: промислового, транспортного, оздоровчого (санаторії, родовища природних лікувальних ресурсів), рекреаційного (колективне дачне будівництво, туристичні бази, кемпінги), водного фонду (потреби рибного господарства, водогосподарські будови та канали), землі зв’язку або енергетики. У ширшому сенсі, це значить, що в цьому розділі Ви можете знайти усі землі, які не пов’язані із веденням сільського господарства та житловою забудовою.

Як правильно обрати земельну ділянку для інвестицій?

Тут варто відзначити, що найважливіший етап – це етап планування та детального продумування процесу. Покупцю необхідно очікувати на більшу, в порівнянні з іншими землями, вартість подібної комерційної ділянки, пов’язану із, найчастіше, великою площею таких ділянок, хоч ціна за окремо взятий гектар часто нижча за гектар землі іншого призначення. Земельна ділянка сама по собі є цінним і постійно висхідним активом, але, все одно, необхідно чітко визначати ціль придбання ділянки. У тому випадку, коли земля купується для потреб власного бізнесу – важливо здійснити детальний огляд об’єкта на наявність усіх необхідних інженерно-технічних комунікацій, за їх відсутності, потрібно прорахувати вартість додаткових витрат, які потребуються для організації комфортного здійснення комерційної діяльності, незалежно від того, чи Ви хочете купити землю під рибник, чи під санаторій. У ситуації, коли земля купується з метою подальших операцій на ринку, радимо залучити до проєкту компетентних фінансових та юридичних радників для грамотного планування рисків, аналізу ситуації на ринку та опрацювання можливих шляхів отримання прибутку. Наші спеціалісти готові надати консалтингову підтримку для всіх охочих клієнтів, які мають запитання з приводу купівлі земельних ділянок під різні потреби. Також, у випадку, коли Ви ще до кінця не визначилися щодо майбутньої купівлі або ж маєте певні сумніви, рекомендуємо Вам відвідати розділ «Інвестування», де можна отримати актуальні поради від команди професіоналів проєкту «Property» та обговорити питання, які Вас зацікавили.

Як здійснити купівлю таких земель?

Купівля землі
оздоровчого або ж, для прикладу, промислового характеру, в основному вважається складною справою як для покупця, так і для продавця, які в даній ситуації набагато частіше будуть представлені окремими юридичними, а не фізичними особами. Необхідно зауважити, що, в цілому, процес мало чим відрізняється від придбання, для прикладу, декількох гектарів для громадської забудови, але тут є чимало важливих нюансів. Операції з даними ділянками потребують більш систематизованого підходу в реалізації, а особливо уважно рекомендуємо віднестись до вивчення дійсного законодавства. Команда проєкту «Property» завдяки багатолітньому досвіду на ринку надає професійну підтримку на усіх етапах купівлі/продажу ділянок всіх призначень. Портфоліо наших спеціалістів містить у собі успішні приклади реалізації амбіційних планів щодо купівлі землі під промислову забудову, повний супровід енергетичних проєктів, консультаційні послуги у сфері рекреаційного землекористування та інші послуги, пов’язані з вагомим спрощенням всього процесу для обох сторін.