Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Продаж, Property_type: Land_of_agricultural_purpose

Землі сільськогосподарського призначення

Земля сільськогосподарського призначення є, напевно, найстарішим інвестиційним активом в історії людства. Купівля сільськогосподарської землі – один із найнадійніших видів реалізації своїх фінансових інтересів. Окрім безпосереднього товарного виробництва, що значить вирощування продовольчих або ж інших технічних непродовольчих культур, рентабельність має й сама земля.

Як показує практика, навіть без активної взаємодії, здача в оренду землі сільгосппризначення приносить непогані пасивні дивіденди, при тому, сама вартість землі, незалежно від чинного законодавства та політичних спекуляцій сьогодення, щорічно росте. Враховуючи світові тенденції розвитку, без перебільшень можна сказати, що станом на сьогодні земля незалежно від того чи буде вона у майбутньому оброблятися є: як сильно недооціненим шляхом капіталізації, так і потенційно важливим ресурсом, необхідним для забезпечення особистої гармонії та відчуття захищеності при будь-яких обставинах. Також, якщо Вас з деяких причин більше цікавить купівля СГ землі, рекомендуємо Вам відвідати відповідний розділ

Чим може зацікавити купівля землі сільгосп призначення?

При тому ж, купити СГ землю зможе зацікавити як старих гравців у сфері агробізнесу, так і звичайну людину, котра за допомогою найактуальнішої інформації та креативних ідей, може навіть найменший клаптик землі перетворити на справжню особисту «хлібницю», яка стане годувальницею для покупця на довгі роки навіть при умові невеликих капіталовкладень. Проєкт «Property» вбачає своєю основною ціллю саме генерацію таких ідей, надання найповнішої та найсвіжішої інформації з приводу потенційних запитань, а також повний консультаційний, юридичний та технічний супровід проєктів будь-якої складності задля втілення найсміливішої мрії в ідею, а ідеї в реальність.

Вагомим аргументом також може також послугувати цінова політика, котра склалася в останні роки на українському ринку землі для ведення сільського господарства. Так, середня вартість одного гектару землі через непрозорість дій за бажання продати ділянку, разюче відрізняється від тої ціни, яка би була присутня на ринку у випадку відсутності заборон на прямий продаж. Враховуючи те, що з дуже високою долею вірогідності, мораторій буде повністю знятим в найближчий рік, варто очікувати стрімкого подорожчання ціни на землі СГ призначення, із чого треба зробити висновок, що, сьогоднішній день, мабуть, є найкращим часом для реалізації угод такого роду.

Як купити землю для сільського господарства?

Процес купівлі землі – доволі довгий шлях, але найважливішим пунктом всієї операції залишається правильно вибрана земельна ділянка. При купівлі земельної ділянки під ведення сільського господарства, окрім доволі очевидних параметрів, таких як площа та розташування ділянки, радимо звернути особливу увагу на такі фактори як:

– транспортна доступність даної ділянки (відстань до автомобільної дороги);

– наявність додаткових комунікацій: електроенергії, водопостачання, справної каналізації. У випадку їхньої відсутності – аналіз можливості, складності та вартості їхнього проведення;

– належним чином оформлена технічна та юридична документація;

– категорія та якісні показники земельної ділянки та ґрунту, такі як родючість та потенціал їхнього використання під визначену ціль;

– довколишнє оточення, куди можна віднести як кліматичні показники та екологічний стан навколишньої місцевості, так і добросусідство ділянки.

Що ми пропонуємо?

Експерти проєкта «Property» мають багаторічний досвід роботи на ринку землі сільськогосподарського призначення, який містить у собі як надання базових послуг юридичного, геодезичного, технічного, та організаційного напрямку щодо супроводу таких ділянок, так і, додатково, більш специфічних: аналіз родючості ґрунтів, екологічну експертизу землі та інші консультаційні послуги від стадії планування до стадії налаштування отримання стабільного прибутку. У нашому кейсі – довга практика співпраці з найрізноманітнішими клієнтами, серед котрих були як передові агрохолдинги регіону, так і фермери-одинаки, які працюють на землі заради забезпечення особистих потреб та необхідностей своїх близьких та родин.