Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Продаж, Property_type: Будинки/Квартири

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Навіщо купувати житлову нерухомість?

Купівля житлової нерухомості – правильне капіталовкладення, адже
окрім можливості використовувати житло або здавати його в оренду, також завжди існує можливість продати придбане майно, не просто компенсувавши початкові інвестиції, але й отримавши непогані дивіденди. Не є секретом і те, що житлова нерухомість зазвичай представлена на ринку двома типами нерухомості: квартирами та, безпосередньо, приватними будинками, але також не варто забувати й про котеджі, таунхауси, лейнхауси та чимало інших типів житла, котре, все ж, за бажанням, можна віднести до одного або до іншого типа.
Як виняток, на ринку все ще можна знайти попит на житло комунального типу, а точніше, малосімейки, але наразі, такі пропозиції більше нагадують квартири та зустрічаються на ринку з кожним роком все рідше і рідше, а в найближчий час, скоріш за все, повністю зникнуть.

 

На що варто звернути увагу коли Ви хочете купити житлову нерухомість?

Звісно, для вчинення вдалої купівлі, необхідно уважно віднестися до всього процесу пошуку та вибору потенційного житла: перевірити наявність та належність документів, зручностей, якість зовнішніх стін та крівлі (у випадку коли мова йде саме про приватний будинок), проаналізувати довколишнє середовище та добросусідство і ретельно оглянути майбутнє помешкання зсередини. Вибір житла – річ сугубо індивідуального характеру. Без всяких сумнівів, не існує ніякого універсального типа житла, яке би влаштовувало абсолютно всіх. Ключевим фактором у пошуках стане врахування власних побажань, потреб та примх, але, незалежно від особистих уподобань, універсальним залишається бажання знайти найоптимальніший варіант за скромною ціною без прихованих «сюрпризів». Саме на ринку житла, особливо вторинного, трапляється особливо багато не чистих на руку продавців. На жаль, повністю убезпечитися від шахраїв дуже важко, адже з кожним роком способів відвертого обдурювання стає все більше. Перед тим як купити житло, варто звернути увагу на виверти, які найчастіше зустрічаються під час купівлі житла. Узагальнюючи, можемо порадити наступні дії для запобігання неприємностей:

– перевірити шлях отримання нерухомості чинним володарем, переглянути документи, які підтверджують право володіння;

– ґрунтовно вивчити історію об’єкта за останні 5 років, дізнатися чи не знаходиться нерухомість у заставі, запевнитися у відсутності заборгованості по комунальним платежам, перевірити чи не здавалося житло в оренду за останній час;

– нарешті, дуже важливим кроком до успіху є коректне складення договору, як значно зменшує можливість для маневру зі сторони недобросовісного продавця.

Саме на останньому пункті потрібно зупинитися детальніше. Єдиною правильною порадою щодо цього етапу залишається рекомендація скористатися за можливості послугами юриста, а саме нотаріуса, не лише для засвідчення підписів та осіб обох сторін, але й для складення такого договору, який захистив би інтереси покупця. У цій ситуації, на нашу думку, абсолютно не варто покладатися на свою інтуїцію.

Що пропонує сайт «Property»?

Платформа «Property» створена для значного спрощення купівлі житлової нерухомості. Наші спеціалісти мають у розпорядженні багаторічний досвід надання консультаційних, технічних та організаційних послуг у сфері нерухомості. Усі лоти, розміщені на сайті, проходять довгий процес перевірки нашою командою модераторів заради того, аби захистити наших покупців. Тут Ви знайдете широкий вибір житлової нерухомості, серед якої: квартири (новобудови та вторинний ринок), будинки та їхні частини, котеджі та інші види нерухомості. Використовуючи інструменти, які є в наявності на сайті Ви зможете від самого початку визначити зручні для Вас критерії: розташування, площа, ціновий сегмент, тип, поверховість будови, поверх, на якому розташоване житло, кількість кімнат та інші фільтри, які допоможуть Вам із пошуком житла Вашої мрії.