Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Продаж, Property_type: Квартири

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

У чому переваги купівлі квартири?

Купити квартиру зазвичай є найпростішим варіантом придбати
особисту житлову площу. Попри на деяку кількість недоліків, пов’язаних із
проживанням у багатоквартирному будинку (невелика площа, тісне сусідство з мешканцями інших квартир та інші), варто відзначити переваги, які полягають в наявності всіх життєво важливих комунікацій всередині помешкання, розташування багатоквартирних масивів у межах міст, неподалеку від зупинок міського транспорту, магазинів та шкіл. Ну і звісно ж, необхідно згадати, що при інших рівних обставинах, вартість
квартири звичайно є в декілька раз меншою за вартість приватного
будинку, що актуально й для оренди 

Чому купити квартиру – завжди вигідне рішення?

Варто обмовити інвестиційну привабливість квартири. Тут справи ідуть так само як і з іншою нерухомістю, вкладення у квартиру є хорошою можливістю застрахувати свій капітал майном із потенціалом отримання постійного пасивного прибутку – попит як на довгострокову, так і на подобову оренду постійно зростає. Втім, це аж ніяк не єдиний спосіб заробити на квартирах. Загальновідомо, що нерухомість не втрачає ціну з плином часу, частіше навпаки. Ринок квартир представлений в основному новобудовами, так званою вторинкою і все рідше помітним видом – малосімейками. На нашу думку, особливу увагу у випадку коли говориться про заробіток потрібно звернути на перший пункт. Так, розумне інвестування у купівлю квартири у новобудові дозволяє за декілька років подвоїти стартовий капітал, що, погодьтеся, виглядає доволі непоганим результатом. Втім, вторинка також може надати Вам непогані можливості для заробітку, як то у випадку з викупом старого житла у центральних районах міста або в таких, які містять історичну цінність, що може виявитися доволі вигідним вкладенням, або ж, купівля квартири на вторинному ринку з умовно поганим ремонтом за невелику суму з наступним покращенням інтер’єру, та, в результаті, продажем може принести хороший прибуток.

Що впливає на вартість квартири?

На вартість впливає не тільки її площа та позиціювання всередині будинку, але й доброустрій всього мікрорайону, в якому знаходиться будинок, планування, відстань до об’єктів інфраструктури (зупинок громадського транспорту, лікарень, супермаркетів, освітніх закладів і так далі). На сьогодні угоди купівлі продажу квартир активно відбуваються на ринку як вторинки так і новобудов. Вище зазначені фактори – це ціноутворюючі чинники, які є загальними для обох типів квартир, але кожна із категорій має й особисту специфіку. Для вторинки, наприклад, ключовим критерієм у ціні стане рік побудови та тип будинку, а також стан інтер’єру. У свою чергу, ціни на новобудови залежатимуть від етапу будівництва, репутації забудовника, класу новобудови й, звісно ж, довкілля: якщо будівництво відбувається у новозведеному мікрорайоні – доброустрій району та його потенціал напряму повпливають на ціну квадратного метра.

Як убезпечити себе під час купівлі квартири?

Нагадуємо, що перевірка стану наявної технічної та юридичної документації – дуже важлива частина складання успішної угоди, не менш важлива ніж для інших типів нерухомості. Особливо актуальною ця порада залишається у ситуації, коли мова йде для того аби купити квартиру вторинку. При всій неочевидності складності процедури, процес належного оформлення купівлі продажу квартири багато у чому схожий з іншими операціями на ринку. Наша мета – забезпечення комфортного клімату для здійснення операцій із нерухомістю, ми пропонуємо величезний вибір житлової нерухомості під найпримхливіші потреби, а також допомогу на кожному етапі реалізації процесу.

Наші
спеціалісти пропонують Вашій увазі тільки перевірені лоти. Вторинна нерухомість
може бути розміщена на сайті тільки після перевірки добросовісності продавця, а
також при наявності усіх необхідних для вчинення купівлі документів. У випадку
коли йдеться про ринок новобудов
– наша команда дбайливо перевіряє надійність забудовника, аналізує його історію
та оцінює його перспективність. Наше резюме містить численні задоволені відгуки
наших клієнтів та сотні вдалих купівлі-продажів квартир. Обираючи нас – Ви обираєте впевненість
у Вашому майбутньому успіху!