Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Commercial_real_estate/Офіси/Garages_and_parking_lots

Оренда нежитлової нерухомості

Оренда нежитлової нерухомості – це тип цивільно-правових відносин, при яких орендар отримує право володіння та використання нерухомого майна нежитлового призначення. Під поняттям нежитловий маються на увазі наступні об’єкти: комерційна нерухомість (торговельні майданчики, готельно-ресторанні комплекси, цирюльні, заклади громадського здоров’я і так далі), офісні приміщення (кабінети, коворкінги, безпосередньо офіси й тому подібне), гаражі та автомобільні стоянки, побудови господарського призначення (хліви, літні кухні, майстерні, трансформаторні підстанції etc), а також усі інші, відмінні від перерахованих вище, типи будівель та споруд нежитлового призначення.Кому може здаватися цікавою ідея орендувати нежитлову нерухомість?

Виходячи із сутності поняття, легко зробити висновок, що подібний тип оренди зацікавить у першу чергу представників бізнесу. Це твердження, в принципі, буде вірним, але не варто забувати про те, що господарські будівлі або, для прикладу, гараж може стати надійною підтримкою у тому числі, й для фізичних осіб, адже можливості, які відкриваються правом використання подібного нерухомого майна незаперечні. Тут Ви зможете віднайти найрізноманітніші пропозиції починаючи від оренди гаража і закінчуючи комерційною нерухомістю. Варто звернути увагу на то, що у цьому розділі Ви знайдете виключно орендні пропозиції. Якщо подібна перспектива Вам здається економічно невиправданою і замість цього задумуєтесь про можливу купівлю, рекомендуємо Вам відвідати відповідний розділ.

Як правильно обрати потрібний Вам об’єкт?

Найперше, Вам необхідно чітко визначити рентабельність оренди приміщення. Це доволі-таки не складна процедура – Вам всього-на-всього необхідно порівняти суму, яку Ви затрачуватимете на щомісячні виплати, і вигоду, яку Ви отримаєте від використання конкретного типу нерухомості. При тому треба пам’ятати, що підраховувати потрібно не тільки пряму матеріальну вигоду, але також і отримання нематеріальної вигоди від можливостей, надаваних безпосередньою площею. Звісно, прибутковість об’єкту буде сильно залежати від його розташування, призначення, площі та ефективності в його управлінні. При розрахунку подальшої вигідності, Ви також повинні розуміти й наявність менш очевидних витрат, які будуть пов’язані з облаштуванням приміщення, а також комунальні щомісячні платежі, що найчастіше лягає на плечі орендатора. Все це актуально у тому випадку, коли йдеться про оренду задля забезпечення особистої або корпоративної комерційної або некомерційної діяльності, але існують і більш екзотичні варіанти перебігу подій. У певних ситуаціях можна отримувати у деякому сенсі пасивний дохід від винайму певного майданчика з метою наступної суборенди. Це доволі непроста в реалізації процедура, яка потребує від орендаря хорошого розуміння ситуації на ринку.

Після здійснення вдалого вибору, важливо перевірити наявність відповідної до чинного законодавства технічної та юридичної документації. Важливо також звернути увагу на відповідність діяльності, яку Ви плануєте здійснювати з даними про цільове призначення, представлені в документації по об’єкту. Також, опинившися на місці, необхідно ретельно оглянути стан інженерно-технічних комунікацій та систем протипожежної безпеки й сигналізації. Звісно, інші критерії для пошуку будуть сильно відрізнятися у залежності від типу нерухомості, котрий Ви розглядаєте. Останнім аспектом, який потрібно тримати у голові, є договір. Він повинен бути складений максимально грамотним чином для убезпечення інтересів обох сторін угоди. У цьому випадку, ми рекомендуємо Вам скористатися послугами професійних юристів, або бути впевненими щодо якості договору, що підписується.

Що пропонує проєкт «Property»?

Спеціалісти нашого проєкту мають багаторічний досвід у сфері надання послуг на ринку нерухомості. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр юридичних, технічних, консультаційних та організаційних послуг заради забезпечення максимального комфорту на всіх етапах здійснення угоди – від стадії планування до отримання регулярного прибутку. Обираючи нас – Ви обираєте впевненість у своєму майбутньому успіхові!