Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Garages_and_parking_lots

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Оренда гаражів та стоянок

Гаражі та стоянки є напевно найнепримітнішим типом нерухомого майна. Нерухомість, без якої доволі складно уявити собі сучасний образ міста доволі рідко сприймається як важливий інструмент для отримання певної нематеріального та матеріального прибутку. Гаражі та стоянки у нас, варто зазначити, достатньо рідко осмислюються у контексті нерухомості загалом, адже у суспільній свідомості вони виступають як дещо несамостійне та придаткове. Хоча при ретельному вивченні питання виявляється, що попит на подібні споруди значно перевищує наявну пропозицію.

Під першочерговим розумінням гаража (бокса) приховується деяка будова, передбачена для стоянки та обслуговування транспортних засобів. У розумінні же середньостатистичного мешканця, гараж, звісно ж, служить іще й у якості складу усіх речей, які не вмістилися дома. Але фактичні функціональні можливості гаражів значно вище.

До Вашої уваги у цьому розділі представляються наступні типи нерухомості: гаражі, стоянкові місця, гаражні зони та кооперативи, паркінгові та стоянкові комплекси (підземні та наземні) та інші розряди подібної нерухомості. Лоти, розміщені на сторінці, пропонуються до оренди, у випадку ж, коли Ви більш зацікавлені у придбанні гаража, перейдіть до відповідного розділу.

Якими бувають гаражі та парковки?

Гаражі можуть бути класифіковані по-різному: у залежності від типу будівельних матеріалів, застосованих для їхнього зведення, за цільовим призначенням, за його розташуванням, наявністю інженерно-технічних комунікацій (в основному йдеться про електроенергію, систему протипожежного захисту та сигналізації, але також може говоритися про джерела водопостачання та водовідведення, а також газу). Гаражі можуть бути частиною житлової або нежитлової будови, як у випадку з підземними паркінгами, так і стояти у якості окремих споруд. Якщо ми говоримо про тип будівельних матеріалів – тут заведено розділяти гаражі на: тимчасові, найчастіше реалізуються металевими конструкціями та капітальні (ті, які мають фундамент та побудовані із цегли, бетону або інших матеріалів). Вони можуть бути одноповерховими та багатоповерховими або ж багаторівневими, особливо якщо йдеться про підземні комплекси. Також у цьому розділі пропонуються до оренди паркомісця та паркінги.

Варто також нагадати, що гараж, окрім його основного та первинного призначення може використовуватися для: функціонування невеликого автосервісу або майстерні для виготовлення виробів ручної роботи. У окремих випадках, гаражні бокси так само можуть використовуватися у якості складів та використовуватися для інших типів діяльності на Ваш розсуд.

Що треба знати, якщо Ви бажаєте орендувати гараж?

У першу чергу, необхідно не забувати про те, що навіть тимчасові гаражі, зібрані із металічних листів, згідно з чинним законодавством, є повноцінними об’єктами нерухомості. Відповідно, гараж або паркінг може володіти такою самою кількістю супутньої документації, як і приватний будинок, наприклад. До того ж, у випадку коли гараж є окремою спорудою, потрібно враховувати, що для легальності побудови гараж потребуються також і правильно оформлені документи на землю.

У випадку, якщо Ви охоче ставитеся до ідеї орендувати гараж, паркінг або паркомісце, першим, що необхідно зробити – це ретельно вивчити ринок. Після здійснення вибору, який задовільнив би Вас потрібно ретельно перевірити наявність документації на гараж та перевірити її на предмет відповідності законодавству. Останнім етапом здійснення угоди є складення грамотного та правильно оформленого договору, який, по-перше, захищав би інтереси обидвох сторін, по-друге, відповідав усім вимогам Цивільного кодексу України.

Що пропонує проєкт «Property»?

Протягом довгих років професіонали проєкту спеціалізуються на наданні послуг юридичного, технічного, консультаційного та організаційного характеру. Ми створили цифровий простір для агрегації максимально можливої кількості актуальних пропозицій про оренду нерухомості виключно від перевірених продавців. Кожен лот, розміщений на сайтові, проходить довгий процес верифікації з боку команди наших модераторів. Обираючи нас – Ви обираєте упевненість в успіхові здійснюваної угоди.