Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Commercial_real_estate

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Оренда комерційної нерухомості

Оренда комерційної нерухомості – тип цивільно-правових відносин, за яких право використання та володіння на нерухомість, призначенням якої є отримання матеріальної вигоди у результаті здійснення комерційної діяльності, тимчасово переходить до визначеного договором орендатора. У цій категорії представлені такі типи нерухомості: торговельні майданчики для роздрібної та гуртової торгівлі (у тому числі магазини та торгові центри, а також окремі площі всередині), будови промислового призначення (склади, виробничі приміщення, промислові одиниці), господарські побудови (сараї, літні кухні, майстерні, трансформаторні підстанції тощо), об’єкти готельно-ресторанного бізнесу, у тому числі заклади громадського харчування, а також інша нерухомість для робити у сфері надання послуг на кшталт перукарень, нерухомості соціального напрямку та закладів суспільного здоров’я.У цьому розділі представлені лоти, що здаються в оренду. Якщо Ви хочете здати в оренду комерційну нерухомість, перейдіть до розділу «Продаж» та оберіть позицію оренди. У випадку, якщо Ви цікавитеся купівлею комерційної нерухомості, відвідайте відповідний розділ.

Кому може видатися цікавою ідея орендувати комерційну нерухомість

Таке нерухоме майно зазвичай орендується з метою отримання подальшого прибутку від діяльності, що здійснюватиметься за допомогою використання будови. При тому, ми говоримо як про отримання прямої матеріальної вигоди (у випадку оренди комерційного майданчика на кшталт магазину), так і для допомоги у здійсненні особистої або корпоративної діяльності (господарські споруди). Зі сказаного вище нескладно зробити умовивід про те, що комерційна нерухомість доволі таки різноманітна та представлена різнобарвним ціновим асортиментом, що дозволяє задумуватися про придбання комерційної нерухомості як юридичним особам, так і фізичним. Варто відзначити, оскільки йдеться про комерційну нерухомість, то найважливішим критерієм при виборі такого нерухомого майна є предмет прибутковості окремого об’єкту та строку окупності такої купівлі. При тому, підрахувати окупність іноді буває неабияк складно, адже існує чимало підводних каменів як-то додаткове оподаткування, пов’язане із купівлею, щомісячні витрати на комунальні платежі, кошти на облаштування приміщення etc. Тут, кажучи про плюси, оренда відштовхує питання окупності на другий план.

Так само, існує доволі екзотична опція, коли комерційна нерухомість орендується з метою подальшої її здачі в суборенду. Така витівка може виявитися прибутковою виключно при деякому збігові обставин, а саме: дуже вдале розташування нерухомості, різка зміна середньої ціни за квадратний метр через відчутне покращення інфраструктури та престижу району, та винайм в оренду при не найкращих економічних умовах із наступною здачею при покращенні ситуації.

Як обрати комерційну нерухомість?

На нашу думку, тут, як і у випадку з будь-яким іншим типом нерухомості найважливішим етапом є підготовка та старт. При тому, у даному випадку підготовкою називається не просто дбайливий аналіз ринка на предмет вигідних пропозицій, але й складення чіткої покрокової стратегії майбутніх дій. Стартом, у свою чергу, можна впевнено назвати здійснення вдалого вибору об’єкту за найадекватнішою із представлених на ринку ціною та запуск проєкту. При тому, при підборі хорошого майданчику, треба перевірити належне оформлення юридичної та технічної документації та дізнатися про її відповідність чинному законодавству, а також уважно оглянути присутність та справність усіх необхідних для нормального функціонування інженерно-технічних та санітарних комунікацій, а ще й протипожежну систему та сигналізацію. Наступним етапом стане складання у всіх сенсах грамотного договору оренди, який гарантував би безпеку обидвох сторін угоди та відповідав би усьому перелік обов’язкових умов, передбачених Цивільному кодексу України.

Чому Вам варто обрати саме проєкт «Property»?

Проєкт «Property» – це втілення багаторічного досвіду команди спеціалістів у створенні єдиного діджитал-простору для значного спрощення усього процесу операцій із нерухомістю. Ми надаємо широкий спектр послуг юридичного, технічного, організаційного та консультаційного характеру, починаючи зі стадії планування проєкту і до реалізації та отримання перших прибутків. Обираючи нас – Ви обираєте впевненість у майбутньому успіхові!