Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Land_of_agricultural_purpose/Lands_of_residential_and_public_buildings/Land_for_other_purposes

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Оренда землі 

Історично склалось так, що земля є одним із найнадійніших способів зберегти й примножити власний капітал. Земля є чимось більшим аніж просто нерухомістю, адже право володіння або користування землею – це ключ до впевненого і забезпеченого майбутнього. Така перспектива може здатися цікавою як для того, хто бажає інвестувати в нерухомість, так і для тих, хто хоче орендувати землю для подальшого використовування під найрізноманітніші цілі. Треба зазначити, що оренда землі потребує відносно невеликих стартових інвестицій, що дозволяє залучатись увагою найрізноманітнішої аудиторії. Якщо цікавішими для Вас здаються інвестиції в землю, рекомендуємо відвідати розділ «Інвестування», де Ви знайдете чимало ексклюзивних пропозицій.
До Вашої уваги представлені такі типи земель: сільськогосподарського призначення, під житлову та громадську забудову, а також земля іншого призначення. Для того, щоб конкретизувати Ваш пошук, наведіть курсор на розділ «Оренда», оберіть тип землі на панелі та натисніть лівою кнопкою миші по ньому.

Даний підрозділ створений для тих, хто зацікавлений в тому, щоб орендувати землю. Якщо ж Вас цікавить купівля, перейдіть у відповідний розділ

Навіщо орендувати землю? 

Доволі цікаве питання. Може здатися, що оренда є менш вигідним кроком аніж її купівля. Але це зовсім не так. По-перше, потрібно відзначити, що ціни на оренду землі в Україні – одні з найнижчих в Європі, а особливо це стосується цін на оренду землі для ведення сільського господарства. Досить часто зустрічається ситуація, коли ймовірна ситуація продажу земельної ділянки перевищує ціну оренди у декілька разів. По-друге, існує безліч варіантів, коли купівля виявиться недоцільною. Часто в таких ситуаціях бувають фізичні особи, котрі не володіють достатньою кількістю фінансів для купівлі землі, але потребують земельну ділянку для здійснення особистої діяльності. По-третє, оренда землі – процедура, котра в деяких випадках краще описана чинним законодавством. По-четверте, грамотна оренда може принести немало вигоди при, для прикладу, її наступній здачі в суборенду.

На що необхідно звернути увагу, якщо Ви зацікавлені можливістю оренди?

Насамперед, потрібно звернути увагу на наявність всієї необхідної документації. Так, перед орендою земельної ділянки варто ретельно дослідити правовстановлюючі документи, які підтверджують право власності на нерухоме майно. Для юридичного оформлення угоди є наявність у земельної ділянки кадастрового номера. Після перевірки стану документації потрібно ретельно вивчити історію переходу прав власності на земельну ділянку, для того щоб виключити варіант можливого шахрайства з боку орендодавця, а після, розумно перевірити чи не були накладені обмеження на земельну ділянку й чи не знаходиться майно в заставі. 

Після того як Ви обрали земельну ділянку та перевірили всю документацію, дуже важливим етапом є грамотне оформлення договору оренди. Надалі необхідно виконувати декілька специфічних дій, які різняться для кожного окремого типу земельних ділянок і тільки після цього, угоду можна вважати успішною. У випадку, якщо у Вас виникли питання або ж маєте проконсультуватись із приводу майбутньої оренди, заповніть форму зворотного зв’язку у розділі «Контакти»

Чому варто вибрати проєкт «Property»?

Спеціалісти проєкту «Property» мають багаторічний досвід у сфері виконання операцій на ринку нерухомості. Усі лоти, які існують на нашому сайті, проходять довгий процес модерації, який складається з ретельної перевірки належності стану юридичної та технічної документації згідно із чинним законодавством, внаслідок чого відбувається виїзд на місце с зовнішнім оглядом земельної ділянки.

Ми надаємо широкий спектр юридичних, технічних, консультаційних і організаційних послуг на ринку нерухомості. Наші спеціалісти пропонують повний супровід угоди на всіх етапах: від початкового пошуку нерухомості й до здійснення угоди. Наше портфоліо – це сотні відгуків задоволених клієнтів і десятки успішно реалізованих бізнес-проектів. Обираючи нас – Ви обираєте впевненість у Вашому майбутньому.