Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Land_for_other_purposes

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Оренда землі іншого призначення

Земля – це невичерпне джерело можливостей. Зазвичай предметом пошуку ділянок стає земля для ведення сільського господарства або ж, наприклад, землі під забудову, але, необхідно помітити, що існує набагато більше шляхів землекористування. У категорії «Оренда землі іншого призначення» Ви зможете знайти пропозиції щодо оренди, які можуть використовуватися для таких цілей: промислова, транспортна, оздоровча, рекреаційна, водного фонду, землі зв’язку або ж енергетики. Іншими словами, підсумовуючи сказане вище, даний підрозділ об’єднує усі непов’язані із сільським господарство та забудовою землі.
У цьому підрозділі представлені земельні ділянки, котрі здаються в оренду. Якщо Вас цікавить купівля землі іншого призначення, а не оренда, то рекомендуємо Вам перейти у відповідний розділ. У випадку, коли Ви хочете продати свою землю, відвідайте розділ продажу.

Кому оренда землі під різні цілі може здаватися привабливою ідеєю?

Запропоновані земельні ділянки найчастіше є землею комерційного направлення, що визначає деякі особливості подібної землі. Найчастіше, земля такого призначення викликає інтерес у представників бізнесу. Попри те, що вартість однієї сотки або гектару у таких ділянок значно нижча, ніж у сільськогосподарської землі, потенційний орендатор повинен приготуватися до більшої вартості оренди, пов’язаної із більшою площею. Варто відзначити, що коли ми говоримо про орендування землі іншого призначення, то йдеться про довгострокові проєкти із довгостроковою перспективою отримання прибутку. Саме тому, на нашу думку, Вам може виявитися цікавим наш розділ «Інвестування», де спеціалістами проєкту відбираються найцікавіші об’єкти з точки зору як довгострокового, так і короткострокового капіталовкладення в нерухомість.

Під час пошуку земельної ділянки рекреаційного призначення або ж під час підготовки до, наприклад, оренди рибника, необхідно ретельно вивчити законодавчі акти, які напряму вказуватимуть на можливість взяття в оренду такої землі, адже багато типів землі можуть бути захищені від продажу та іншої форми переходу права володіння або ж права землекористування на рівні чинного законодавства.

Що пропонує проєкт «Property»?

Цей майданчик – результат утілення багаторічного досвіду команди професіоналів у сфері нерухомості. До Вашої уваги пропонуються послуги юридичного, технічного, організаційного та консультаційного характеру, які надаються нашими спеціалістами. Кінцевою метою створення порталу є значне спрощення всього процесу здійснення операції із нерухомістю та створення максимально комфортного середовища для покупця або орендатора. Обираючи нас – Ви обираєте впевненість в успіхові здійснюваної угоди.