Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Land_of_agricultural_purpose

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Оренда землі сільськогосподарського призначення

Оренда землі сільськогосподарського призначення – це інструмент, який в умілих руках може принести доволі непогані дивіденди. Земля, а особливо у тому випадку, коли йдеться про ведення сільського господарства, є одним із найнадійніших способів забезпечити своє безбідне майбутнє. Землі сільгосп призначення були й залишаються годувальницею для величезної кількості людей у всьому світі. Переваги оренди землі СГ призначення перед купівлею залишаються досить очевидними. По-перше, не кожен може собі дозволити придбання землі. По-друге, ціни на оренду земельних ділянок для ведення сільського господарства часто відчутно нижчі аніж ціни на купівлю. По-третє, така форма володіння та використання землі є ідеальною для тих, хто прийшов у агробізнес зовсім недавно. Оренда може виявитися цікавим варіантом як для представника чималого агрохолдингу, так і для фермера-одинака.
Розташовані у даній категорії об’єкти пропонуються виключно для оренди. Якщо вас цікавить перелік СГ землі, що продається, пропонуємо Вам перейти до розділу покупки землі сільськогосподарського призначення.

Якими бувають СГ землі?

Чинне законодавство поділяє землі на: сільськогосподарські та несільськогосподарські угіддя. Так само, землі сільгосп призначення діляться в залежності від форми їхнього володаря або користувача. Землі можуть використовуватися для: ведення особистого селянського господарства, садівництва, сінокосіння та випасу худоби, коли говориться про громадян України; для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, у випадку коли йдеться про агропідприємства; для ведення підсобного господарства та для дослідницьких та навчальних цілей.

Варто додатково відзначити, що, на нашу думку, сьогодні наступив можливо найбільш вдалий час, аби орендувати сільськогосподарські землі. Тому є декілька причин: по-перше, невизначеність, що склалася у правовому полі, все ще впливає на середню ціну оренди гектара землі у бік заниження. Відповідно, як тільки ринок землі запрацює на всю потужність – є величезна ймовірність стрімкого росту ціни за гектар С/Г землі у 2, а то й у 3 рази до 2025 року. По-друге, спостерігається величезна загальносвітова тенденція до подорожчання харчових продуктів. Особливо високо розміщена планка на нішу екопродуктів. Загалом, на думку більшості експертів, престиж та прибутковість ведення агробізнесу разом із плином часу тільки підвищуватиметься.

Як можна орендувати землю для сільгосп потреб?

Землі під сільгосп потреби можуть бути винайняті як від держави, так і від юридичних та фізичних осіб, а конкретна процедура визначена законодавством. Станом на сьогодні ми зустрілися із ситуацією, коли дуже важко віднайти перелік земельних ділянок, що здаються в оренду. Зазвичай, пошук ділянок здійснюється дідівським методом – за допомогою виїзду у місцевість, котра Вас цікавить, озброївшись попередніми знаннями про розбивку всередині сільради та подальшим шестям від дверей до дверей у пошуку того, хто погодиться віддати у користування свої декілька соток.

На нашому сайтові ми намагаємося зібрати максимально можливу кількість перспективних земельних ділянок у місцинах, які б мали сільськогосподарський потенціал. Усі ділянки, які були розміщені на сайті, проходять довгий процес модерації, у результаті якого встановлюється наявність відповідної юридичної та технічної документації (зокрема відбувається перевірка державного акту на право володіння земельною ділянкою, встановлюється кадастровий номер і так далі). Так само, якщо Ви насправді зацікавилися у старті свого особистого агробізнесу – Ви звернулися за вірною адресою. Наша команда має більше ніж десять років досвіду діяльності у супроводі перспективних аграрних проєктів. Наша команда складається зі спеціалістів, справжніх професіоналів з питань геодезії та геології, а також ми маємо чималий досвід в експертизі якості та родючості ґрунтів та інших послуг технічного характеру. До того ж, ми займаємося наданням консультаційних та організаційних послуг, починаючи зі стадії планування майбутньої справи та закінчуючи стадією налаштування отримання стабільного доходу від землі. Для більш детальної інформації про надавані послуги, перейдіть у відповідний розділ.