Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Lands_of_residential_and_public_buildings

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Оренда землі житлової та громадської забудови

Оренда землі під громадську та житлову забудову – хороша альтернатива для тих, хто за якою-небудь причиною вважає придбання землі невиправданим. Земля під забудову за своїм нормативно-правовим статусом відрізняється від інших земель, що варто тримати в голові, якщо Ви бажаєте орендувати ділянку під ділянку для забудови. На нашому сайті Ви зможете знайти величезний каталог земельних ділянок під забудову для будь-яких цілей. Для Вашої зручності на нашій платформі представлена карта, на якій Ви зможете знайти об’єкт, а також система фільтрів, що робить пошук набагато простішим. 
В цій категорії запропоновані об’єкти для оренди. В тому випадку, якщо Вас зацікавила купівля, перейдіть у відповідний розділ. 

Часто орендувати земельну ділянку для індивідуального житлового будівництва виявляється більш вигідною справою, аніж її купівля. Орендодавцями землі під житлову і громадську забудову може бути як держава, так і фізичні та юридичні особи. Зазвичай право оренди земельної ділянки під забудову від держави можна придбати на спеціалізованих аукціонах, де відбуваються земельні торги. Варто відзначити, що даний тип оренди переважно є довгостроковим.

На що варто звертати увагу, коли Ви бажаєте орендувати земельну ділянку під забудову?

Зазвичай при оренді землі під будівництво необхідно врахувати надзвичайно багато факторів. Окрім очевидних площі та розташування ділянки, потрібно ретельно перевірити та впевнитися у: 

– належному оформленні юридичної та технічної документацій, а також її відповідності чинному законодавству;

– транспортна доступність об’єкту, в тому числі віддаленість від об’єктів інфраструктури;

– наявність необхідних інженерно-технічних комунікацій, таких як: джерела електроенергії та газу, система водопостачання та справна система каналізації.

Особливу увагу варто надати складенню договору. У договорі в обов’язковому порядку мають бути вказані: термін дії, можливість та умови для подальшого продовження, можливі обмеження стосовно використання даної земельної ділянки, конфігурація ділянки та супутня документація. Також, за бажанням сторін, у договорі може бути вказаний пріоритет сторони орендаря на викуп ділянки в майбутньому.

Що пропонує проєкт “Property”?

Спеціалісти проєкту “Property” пропонують свою допомогу в питаннях оренди земельних ділянок під будівництво на всіх етапах здійснення угоди. Ми надаємо широкий спектр юридичних та консультаційних послуг, націлених на значне полегшення здійснення операцій з нерухомістю. Більш детально зі списком послуг, надаваних командою нашого проєкту, Ви можете ознайомитись на сторінці «Послуги».