Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Будинки/Квартири

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Оренда житлової нерухомості

З плином часу все більше людей надають перевагу оренді житла, а не купівлі. Доволі часто оренда дійсно виявляється куди більш вигідною моделею дій аніж придбання в силу декількох причин. По-перше, оренда житла часто може виявитися єдиним доступним розв’язанням так званого «квартирного питання», адже вона не потребує настільки значущих вкладень власних матеріальних коштів. По-друге, оренда житла є єдиною можливістю отримати у свою власність квадратні метри, які необхідні для використання на короткому проміжку часу. По-третє, в Україні досить часто трапляється ситуація, коли орендувати житло банально стає вигіднішим рішенням аніж його придбання у зв’язку з низькими розцінками на оренду і відносно високою продажною вартістю.
Найчастіше ринок житла представлений: квартирами, приватними будинками, котеджами, таунхаусами, лейнхаусами та деякими видами корпоративного нерухомого майна. У цьому розділі Ви знайдете повний перелік усіх присутніх на сайті пропозицій щодо оренди житлової нерухомості. У випадку якщо Вам здається більш привабливою купівля, перейдіть у відповідний розділ. Також, Ви можете розмістити своє оголошення про здачу нерухомості в оренду, перейшовши у особистий кабінет та вибравши пункт оренда.

Якою буває оренда житла та кому вона може здатися цікавою?

Насправді, в оренді житла може зацікавитися без виключення кожен. Такий варіант може виявитися чудовим виходом із ситуації, що склалася, для молодих сімей, які шукають варіант доступного особистого житла, для людини, яка виявилася далеко від дому на визначений термін часу (наприклад, відрядження). Дуже важко передбачити кому, як і коли може знадобитися оренда житла, але, можна впевнено сказати, що переважна більшість людей уже й так встигла познайомитися з концепцією проживанням в орендованому житлі.

З приводу того, якою буває оренда, тут необхідно запримітити довгостроковий та короткостроковий типи. Перший має на увазі погодинну, подобову та помісячну оренду. Зазвичай цінники при такому розкладі значно вищі, але також варто відзначити, що житло, розташоване на околиці індустріального мономістечка навряд чи має достатній потенціал для значного інтересу з боку орендарів у контексті подобового винайму. Довгостроковою ж загалом заведено називати оренду строком від 6 місяців.

Чому треба приділяти увагу, якщо Ви зацікавлені у тому, аби орендувати житло?

Рекомендації з приводу оренди будь-якого типу нерухомості мають багато спільного. Тут, як і з, для прикладу, комерційним нерухомим майном, потрібно особливо дбайливо ставитися до юридичної сторони укладення угоди. У першу чергу, необхідно ретельно перевірити наявність юридичної та технічної документації та звірити її відповідність чинному законодавству. Наступним шагом стане складання юридично грамотного договору, який би убезпечив обидві сторони. У договорі повинні бути чітко визначені: строк його дії, розмір плати та умови оренди, можливість продовження та інші умови, передбачені у Цивільному кодексі України. Окрім обов’язкових законодавчо визначених положень документу, ми також бажаємо порадити Вам зробити опис майна, що передається у тимчасове користування орендатору, що забезпечить одну сторону від втрати майна у випадку необачного відношення з боку орендатора, а з іншої сторони, надасть орендатору певні гарантії безпеки від недобросовісних звинувачень із боку володаря

Чому Вам варто довіряти проєкту «Property»?

Дана платформа увібрала в себе багаторічний досвід команди наших професіоналів у сфері надання юридичних, технічних, організаційних та консультаційних послуг, а також повний всебічний супровід усіх операцій, які здійснюються на ринку нерухомості. Усі лоти, розміщені на нашому сайтові проходять довгий процес модерації від спеціалістів проєкту «Property». Кожен продавець проходить перевірку на добросовісність, щоби виключити можливість шахрайських дій, а кожен лот, що був розміщеним на сайті, верифікується агентами наочно із виїздом на місце. Ви можете довіряти каталогу, представленому на нашому сайті, адже кожний з об’єктів, котрий можна побачити тут, пройшов багатокроковий процес перевірки. Довіряючи нам – Ви довіряєте успіху своєї майбутньої угоди!