Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Будинки

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Оренда будинків

Сьогодні ринок житла сповнений пропозицій під найрізноманітніші потреби й на будь-який смак. Для багатьох людей оренда будинку може здатися більш привабливою ідеєю ніж оренда квартири. Приватний будинок – це безумовна перевага, бо вона нівелює всі мінуси життя в багатоквартирному будинку. Вибираючи будинок – Ви вибираєте можливість проживання у своєму особистому житлові, яке не буде обтяженим вічними проблемами з паркуванням, гучним оточенням, недобросусідством та іншими «принадами» життя в бетонних сотах. Досить складно недооцінювати інші бонуси, які Ви отримаєте при перспективі оренди приватного будинку. Сюди можна віднести: відчуття індивідуальності, а також особистого комфорту і затишку, не обтяжені співіснуванням з кимось іншим. Також часто будинок передбачає під собою велику житлову площу, наявність власної невеликої земельної ділянки, де можна втамувати своє внутрішнє бажання до городництва чи садівництва або ж просто розмістити додаткові господарські будівлі під особисті потреби.
В даному розділі ми зробили акцент на всіх будівлях, які можуть підпадати під категорію приватної житлової нерухомості. Тут Ви зможете відшукати орендні пропозиції:

– безпосередньо приватних будинків;

– будівель дачного типу, або ж нерухомості для сезонного відпочинку (рекреаційного типу), в тому числі хати в селі й будиночки біля моря;

– котеджів;

– лейнхаусів і таунхаусів;

– садиб, вілл та інших видів житла, котрі описуються визначенням «маєток»;

Звернемо Вашу увагу на те, що тут розміщені пропозиції по оренді будинків. У разі, якщо покупка будинку Вам здається вдалішою ідеєю, то рекомендуємо Вам відвідати відповідний розділ.

Чи варто орендувати будинок?

Доволі-таки нерідко зустрічається думка, мовляв, оренда житла є невигідною тратою власних коштів та сил. Як показує практика, співвідношення ціни оренди до ринкової вартості купівлі приватного будинку зазвичай виявляється значно вигіднішою для потенційного орендаря аніж у разі коли мова йде про квартиру. Тобто, при правильному пошуку і грамотному виборі об’єкта нерухомості, який зацікавив Вас, місячна орендна вартість житла може виявитися меншою ніж 1/250 від його орієнтовної ринкової вартості, що в перекладі на людську мову означає, що на покупку подібного житла Ви витратите суму грошей, якої вистачило б на 250 місяців оренди (майже 21 рік). Із огляду на сучасні тенденції розвитку ринку нерухомості – постійне подорожчання навіть найменш ліквідної нерухомості, все більше і більше людей схиляються до довгострокової оренди, яка може стати повноцінною заміною купівлі. Особливо поширена ця практика в деяких країнах Західної Європи, де нерухомість часом невиправдано дорога. Наприклад, в Німеччині, велика частина людей проживає в орендованому житлі, а не у власному, що пов’язано з дуже високою вартістю купівлі нерухомого майна.

Необхідно відзначити, що існує довгострокова і короткострокова оренда. Перша має на увазі під собою факт того, що зацікавлена особа орендує нерухомість на термін від 6 місяців і більше, найчастіше для особистого проживання. Короткострокова – це часто подобова або помісячна оренда. Особливо багато таких пропозицій можна знайти під час відпускного сезону в курортних зонах.

Чому Вам варто довіряти проєкту «Property»?

В основі нашої роботи лежать два принципи, згідно з якими й будується вся діяльність команди проєкту «Property»:

– значне спрощення всіх складових процесу, здійснення угоди з нерухомістю як для продавця, так і для покупця;

– увага до деталей. Особливо до юридичної та технічної сторони здійснюваної угоди.

При укладанні договору оренди, ми звертаємо особливу увагу на той рівень грамотності його складання, який би значною мірою убезпечив обидві сторони угоди. Ми ретельно ставимося до перевірки юридичної та технічної документації, що надається орендодавцем. Також, ми надаємо послуги консультаційного та організаційного характеру, які зможуть допомогти Вам не тільки не потрапити в лапи недобросовісних продавців, але й знайти найвигіднішу пропозицію на доступному ринку. Довіряючи нам – Ви довіряєте своєму майбутньому комфорту!