Результати пошуку за запитом:

Deal_type: Оренда, Property_type: Квартири

Вибачте, у нас немає лотів по цьому запиту

Оренда квартир

Оренда квартир – один із найпростіших та відносно доступних методів розв’язання житлового питання. Квартира – найпростіший і, за деякими параметрами, найзручніший тип житла, що може бути орендований. З плюсів такого житла варто відзначити:– гарантовану наявність усіх життєво необхідних інженерно-технічних комунікацій, таких як водопостачання та водовідведення, джерела електроенергії та зазвичай газу, а також присутність точок доступу до хорошого кабельного інтернету;

– менша у порівнянні з приватним будинком вартість:

– загалом непогане розташування у житлових масивах, яке гарантує наявність деякої критичної інфраструктури, у тому числі транспортну доступність.

Але, звісно, є й свої мінуси, якщо порівнювати зі, знов-таки, особистим будинком, а саме: щільна присутність за стінками, які можуть виявитися доволі тонкими, сусідів; часті проблеми з паркінгами, відсутність земельної ділянки тощо. Але варто ще раз нагадати, що у великому місті пошук приватного будинку, який було б можливо орендувати за адекватною ціною, може виявитися не найпростішою задачею.

Орендувати квартиру – слушне рішення для найширшого пласта людей. Так, окрім молодих сімей або ж студентів, практично всім людям, які з деяких причин змінили місце проживання, або ж просто охочих отримати свій власний куток, подібна перспектива може видатися доволі-таки привабливою. Якщо Ви хочете оглянути усі пропозиції по житловій нерухомості, котра здається в оренду перейдіть у розділ оренди житлової нерухомості. До Вашої уваги представляються: квартири, окремі кімнати та так звані малосімейки.

Звертаємо Вашу увагу також на то, що у цьому розділі представлені пропозиції щодо оренди. У випадку, якщо Ви більше зацікавлені у придбанні, рекомендуємо Вам відвідати відповідний розділ.

Що впливає на вартість оренди?

По-перше, середня ціна буде залежати від міста то району у ньому. Але це доволі очевидне й загальне твердження, потрібно також зазначити, що є й інакші, більш специфічні цінотворчі критерії. На вартість квартири впливає не тільки її квадратура та позиціювання всередині багатоквартирної будови, але також і доброустрій мікрорайону, у котрому вона розташована, транспортна доступність району, відстань до об’єктів інфраструктури (супермаркетів, лікарень, шкіл) та до центра міста. Так само, необхідно відзначити, що цінова політика на так званих первинному та вторинному ринках, як правило, різко відрізняються. Також, вартість буде сильно відрізнятися у залежності від того типу оренди: короткострокова або ж довгострокова. Перший вид зазвичай ширше представлений у курортних зонах протягом сезону відпусток.

На що треба звернути увагу?

Як і з будь-яким іншим типом нерухомості, під час пошуку варто уважно вивчити представлений ринок. Як правило, хороші пропозиції потрапляються далеко не з першої спроби їх віднайти. Після підбору попередньо задовільнившої Ваші вимоги квартири, варто оглянути стан самого будинку. Так, поцікавтеся у володаря чи утеплений фасад будинку, бо у противному випадку в осінньо-зимовий період Ви ризикуєте значно переплачувати за опалення. Також, зробіть собі певне загальне уявлення про роботу комунальних служб у даній місцевості. Як тільки Ви точно визначитесь із вибором – запевніться в належному стані технічної та юридичної документації, звісно, йдеться про довгострокову оренду. Доволі частим типом шахрайства нині є здача квартири, котра уже фактично була здана раніше або ж, для прикладу, здача, при котрій нерухоме майно не знаходиться у володінні людини, яка представилася володарем. У договорі повинні бути вказані всі умови, передбачені Цивільним кодексом України (строк, можливість продовження договору, умови переходу нерухомості до орендаря тощо). Також, окремо можемо порадити Вам зробити опис усіх меблів, котрі знаходяться всередині, заради уникнення подальших недобросовісних дій.

Спеціалісти нашого проєкту мають багаторічний досвід роботи з нерухомістю та надання відповідних послуг юридичного, технічного, консультаційного та організаційного характеру. Кожен лот, розміщений на сайті проходить довгий процес модерації задля Вашої безпеки та комфорту. Обираючи нас – Ви обираєте упевненість в успіхові майбутньої угоди.